Oma tegevuses kasutame meie endi loodud FullStack+ lähenemist. See tähendab, et meie väärtusahel sisaldab enamat, kui ainult IT kompetentse. Selle lähenemise kaudu loodav lisaväärtus aitab teha digitaalse transformatsiooni protsessi oluliselt sujuvamaks.

Ettevõte Krabu Grupp asutati 2012 aastal. Meie tegevuse nurgakiviks on terviklik väärtusahel, mis ühendab mitmeid omavahel seotud valdkondi. Me pakume ettevõtetele nii infotehnoloogilist ja projektijuhtimisalast, kui ka kommunikatsiooni- ja tõlkimisalast tuge. Meie partneriteks on Läänemere riikide suurimad ettevõtted. Meid usaldavad ka startup‘id ning avaliku sektori asutused. Tänu ahelasisesele koostoimele saame me pakkuda täisteenust – analüüsist ning IT- ja kommunikatsioonilahenduste rakendamisest kuni sisu loomiseni – mitmetes keeltes.

Our history

Asutatud aastal 2012

Alustasime kommunikatsiooniettevõttena. Nüüd meie tegevuse põhivaldkonnad on ka IT ja tõlketeenused.

Hetkel käimas 36 projektit

Digitaalne transformatsioon, ID, e-valitsus, biomeetria, elektritootmine, meresõit, rahandus & maksundus, telekom, andmekaitse, dokumendihaldus.

  • 9 IT-projekti
  • 12 kommunikatsiooniprojekti
  • 15 tõlkeprojekti

7 ettevõttet Eesti TOP 10st on meie kliendid

Fikseeritud hinnaga ning tunnitasu alusel teostatavad projektid.

Rahvusvaheline kogemus: 9 riiki

Meie eksperdid on töötanud Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Ukrainas, Soomes, Moldovas, Omaanis, Araabia Ühendemiraatides

Krabu Grupi väärtusahel

Meie tegevus on rajatud väärtusahelale, milles protsessid on kliendi jaoks optimaalselt joondatud. Olenevalt tellimusest, kasutame me kas kogu väärtusahelat või selle üksikuid osi.

Missioon

Missioon

Parandada üldist ühiskondlikku kommunikatsioonikeskkonda ning panustada selle arendamisse, pakkudes erinevatele inimestele ja organisatsioonidele maksimaalseid võimalusi mugavaks suhtluseks ja üksteise mõistmiseks.

Visioon

Visioon

Me püüdleme piirideta töö poole, osutades oma klientidele vajalikke teenuseid sõltumata ajast, kohast või suhtluskeelest. Me aitame oma partneritel lahendada probleeme ning toetame nende tegevust. Me viime projektid ellu „võtmed kätte“ põhimõttel ning säilitame pikaaegseid partnerlussuhteid.

Väärtused

Väärtused

Paindlikkus ja usaldusväärsus
Me täidame iga tellimuse vastavalt kliendi tingimustele ja vajadustele. Koostöö kliendiga põhineb ajakohasel ja pidevalt uuendataval informatsioonil.

Tähelepanu detailidele
Meie jaoks pole tähtsusetuid asju: kogu projekti õnnestumine sõltub väikseimastki detailist. Seetõttu uurime me üksikasjalikult oma klientide tegevusalasid, et saaksime rääkida nendega ühte keelt.

Vastastikune usaldus
Me väärtustame koostööd iga oma kliendiga ning loodame, et koostöö on vastastikune. Usalduslik õhkkond on üks võtmetegureid saavutamaks paremaid tulemusi.

Kasu kliendile
Me püüdleme selle poole, et meie töö tulemus toetaks kliendi tegevuste arengut. Otsime kliendile sobiva lahenduse ning püüame selle täita kõikehõlmavalt.

Pidev areng
Me otsime pidevalt uusi väljakutseid, et täiustada oma oskusi ja jääda oma klientidele parimaks partneriks. Me võtame osa erinevatest sündmustest ning koolitame oma töötajaid regulaarselt.

Partnerid